...............


Уважаемые посетители! Приносим свои извинения за несанкционированную рекламу, размещённую на сайте.


Школа «Гипанис –ЭОС» вводит формы обучения: экстернат,
дистанционное обучение


Объявляется набор учащихся в первый класс
на 2017 - 2018 учебный год


Подробнее...


Объявляется набор учащихся в пятый класс
на 2017 - 2018 учебный год


Подробнее...


Объявляется набор учащихся в X-XI классы
на 2017- 2018 учебный год


Подробнее...


ВСЕ ФЛАГИ К НАМ
НОВИНИ!
Учні та викладачі нашої школи взяли участь в акції «День безпечного Інтернету», котрий відзначається 6 лютого під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».
ОБНОВЛЕНИЕ НА СТРАНИЦЕ
"Наша видеогалерея"


Фильм "Школе "Гипанис - ЭОС" 20 лет"

ОБНОВЛЕНИЕ НА СТРАНИЦЕ
"Наша фотогалерея"


Фоторепортаж с празднования юбилея


ФОТОРЕПОРТАЖМы гордимся достижениями наших выпускников!

Выпускник школы «Гипанис» Стас Матвиенко привлек $5 миллионов от Greycroft и Andreessen Horowitz.

ДЕТАЛИ
Поздравляем Василевич Татьяну Анатольевну!


Частная школа "Гипанис-ЭОС"  >  Наша школьная жизнь


Щиро вітаємо Василевич Тетяну Анатоліївну, вчителя української мови та літератури Миколаївської приватної ЗОШ «Гіпаніс-ЕОС», із присвоєнням почесного звання «Заслужений вчитель України»Учителю!
О як це чудово,
Що в учнях квітка ваша розквітне.
І колись в тендітних душах проросте
Предивне й мудре ваше слово.
(О.Дорохова)

Учитель – багатогранний, цікавий, добрий і суворий, справедливий, непідкупний. Зараз у школах залишилися люди, закохані у свою професію, віддані їй, люди, які надають дитячим душам крила, люди, готові до самопожертви в ім’я майбутнього.

Ще у другій половині сімдесятих років ХХ століття випускниця Кривоозерської ЗОШ №1 Гречковська Тетяна вирішила стати вчителем. І то не дивно, бо наказом стали слова матусі – Гречковської Неоніли Гнатівни – вчителя з 40-річним стажем роботи на рідній Кривоозерщині: «Йди, дитино, правильним шляхом, займайся улюбленою справою чесно і гідно. Обери свою зіроньку і йди до неї впевнено, працюй творчо, натхненно».

І продовжила донька мамину справу, закінчивши у 1978 р. Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Белінського.

Тетяна Анатоліївна розпочала трудову діяльність на посаді вчителя української мови та літератури у ЗОШ №51 м.Миколаєва, потім – у ЗОШ №32. Працювала в закладах освіти вчителем, викладачем, методистом.

З 1999 року Василевич Тетяна Анатоліївна працює в Миколаївській приватній ЗОШ І-ІІІ ст. «Гіпаніс-ЕОС». Учитель, Митець, Громадянин і просто Людина з великої літери. Тетяна Анатоліївна – це фахівець, який майстерно володіє своїм предметом, уміє донести його до учнів, щоб вони не лише зрозуміли, а й полюбили українську мову, літературу. Всі уроки вчитель проводить на високому науковому рівні, цікаво, емоційно, вміло реалізовує міжпредметні зв’язки з історією, географією, світовою літературою, основами філософії. Головне місце на уроках Тетяни Анатоліївни відводиться елементам творчого пошуку, формуванню навичок критичного мислення. Учні пишуть літературні етюди, складають вірші, казки, оповідання. Творчо й емоційно проходять уроки позакласного читання й літератури рідного краю, на які учитель запрошує діячів культури та письменників Миколаївщини. Післямова до розмови, інтерв’ю з письменником, звіт про екскурсію чи подорож – ці види робіт є традиційними в методичному арсеналі вчителя. Творчим підходом до вивчення життєвих доль видатних українців прищеплює любов до рідного слова, привчає учнів цінувати та шанувати здобутки українського письменства.

Важливою роботою Василевич Т.А. зі здібними дітьми є залучення їх до науково-дослідницької роботи. Учні школи – дійсні члени Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України – нагороджені дипломами у секції «Етнологія»та «Українська мова». Вихованці Тетяни Анатоліївни нагороджені дипломами Всеукраїнського турніру юних філологів, грамотами управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за активну участь і кращий захист пошуково-дослідницьких робіт на Міжрегіональній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників». Посіли призові місця у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської молоді по написанню творчих робіт на теми: «Молитва про матір», «Вчитель-сіяч добра».

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію Тетяна Анатоліївна нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

Тетяна Анатоліївна завжди вислухає, завжди зрозуміє та підтримає в скрутну хвилину. Вона любить дітей, вірить в них, дає можливість їм творити своє життя.

Педагогічний колектив, учні, батьки школи Миколаївської приватної ЗОШ «Гіпаніс-ЕОС» вітають Василевич Тетяну Анатоліївну з присвоєнням звання «Заслужений вчитель України», висловлюють вдячність за невтомну працю, за талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Бажаємо Вам, шановна Тетяно Анатоліївно, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення й довгої людської пам’яті.Директор Миколаївської приватної ЗОШ «Гіпаніс-ЕОС»
Довгань Т.М.


Подняться наверх

Частная школа "ГИПАНИС-ЭОС", г. Николаев. Все права защищены © 2018