...............


Уважаемые посетители! Приносим свои извинения за несанкционированную рекламу, размещённую на сайте.


Школа «Гипанис –ЭОС» вводит формы обучения: экстернат,
дистанционное обучение






Объявляется набор учащихся в первый класс
на 2017 - 2018 учебный год


Подробнее...


Объявляется набор учащихся в пятый класс
на 2017 - 2018 учебный год


Подробнее...


Объявляется набор учащихся в X-XI классы
на 2017- 2018 учебный год


Подробнее...






ВСЕ ФЛАГИ К НАМ




НОВОСТИ!




ОБНОВЛЕНИЕ НА СТРАНИЦЕ
"Наша видеогалерея"


Фильм "Школе "Гипанис - ЭОС" 20 лет"





ФОТОРЕПОРТАЖ



Мы гордимся достижениями наших выпускников!

Выпускник школы «Гипанис» Стас Матвиенко привлек $5 миллионов от Greycroft и Andreessen Horowitz.

ДЕТАЛИ




















СМИ о частной школе "Гипанис-ЭОС". Наши новости


Частная школа "Гипанис-ЭОС" » СМИ о нас. Наши новости

Ми самі творимо свою долю.

Непомітно пливе час. Ніби ще вчора прийшли до мене учні п'ятого кла­су. Сьогодні вони - вже випускники.

За плечима - дитин­ство. Якраз про це й сповістив останній шкільний дзвінок. Він прозвучав на честь випу­скників, нагадуючи їм про те, що перед ними - самостійна дорога життя.

"Головна мета життя людського, голова діл людських є дух людини, думки, серце. Любов до мудрості скеровує усе ко­ло діл своїх до тієї мети, щоб дати життя духу на­шому, благородство сер­цю, світлість думкам, яко голові всього. Коли дух людини веселий, думки спокійні ,серце мирне, - то й усе світле, щасливе, бажане. Оце і є філософія  за Г. Сковородою.

За цією філософією намагаються люди обрати для себе правила життя, головним  серед яких має бути таке: слід прожити свій вік із гідністю, бо якраз гідність - це передусім до­брота, правдивість, вірність, уміння жити не лише для себе, але й для інших.

Протягом 10 років колектив школи систематично працює над важливою проблемою нашого суспільства - формуванням особистості.

І кожен випускник самостійно визначає сенс свого життя. Кожен мріє по-своєму.

Савош Валерія:

-          Пізнання себе дуже важливе у виборі професії. Ми повинні знати, що нам більш імпонує та чим би ми хотіли займатися все своє життя. Чи готові ми до складнощів цієї професії? Чи захочемо ми займатися нею все своє життя? Ці питання дуже важливі і саме через пізнання себе ми знаходимо відповідь на них. Людина має зрозуміти суть фаху, який вона обрала ще до початку вступу в університет, щоб потім не прийшлось пересідати на другий потяг.

Буряк Ілона:

-          Я точно знаю, що стану стоматологом. Закінчивши медичний універси­тет, хочу працювати у приватній клініці. Мрію відкрити медичний центр краси, щоб бути корисною людям. Треба діяти, бути оптимістом, вірити в те, що твоя мрія здійсниться. І результат буде хороший. Треба прагнути до кращого.

Демо Катерина:

- Я - будівничий свого майбутнього. А господарем своєї долі я відчуваю себе тоді, коли зможу служити своєму народові, країні, коли з радістю йтиму на роботу і радо повертатимусь додому. Не головне, чи стану я у майбутньо­му відомою чи багатою, а головне, щоб мене оточували хороші люди, які б по-справжньому любили, поважали і підтримували.

У мене добре виходить складати речення, писати статті. Я хочу стати журналістом. У нашій країні ця професія доволі престижна, але дуже складна. Проте бігти за кордон я не буду. Я люблю цікавитись новинами у світі, людською долею та допомагати людям. Материнська любов, неньчині слова, воля, любов до Батьківщини - все це те, з чого складається людська душа, це те, що ми називаємо людиною. За Божими заповідями, за заповітом пращурів я хочу допомагати людям у біді.

Балущак Катерина: Я з дитинства мрію стати вчителем. Мені здається, що це - найгуманніша у світі професія. Учитель несе людям не тільки знання, він несе ще доброту і правду. Я думаю, що вчитель бачить людей наскрізь. Люди цієї про­фесії відразу визначають, хто чого вартий.

Стефанов Валерій:

- Я вважаю, що ми самі творимо свою долю. Мені завжди подобалось мо­ре, воно мене вабить і зачаровує, і одночасно лякає своєю могутністю і си­лою. Мені завжди подобалось плавати на катерах, яхтах, човнах, через це вважаю, що на величезному кораблі не дуже важко і навіть цікаво. Якщо я ста­ну капітаном якого-небудь судна, то буду дуже радий.

Читаючи рядки із творів своїх учнів, приходжу до висновку: вони - сфор­мовані особистості; готові до самостійного життя. Хорошими і корисними для суспільства людьми стануть у майбутньому.

Будуть труднощі, випробування, часом перепони – тернисте життя. Проте їм, будівникам нашої суверенної держави, потрібно переборювати їх, досягати поставлених цілей і пом` пам'ятати:  

Все одно, хто ти є: хлібороб чи вчитель.

Перед сонцем і небом ми рівні усі.

Кожен з нас, народився, щоб пам'ять лишити для нових поколінь, для прийдешніх часів. Щасливої дороги, дорогі випускники 2012 року! З роси і води вам!

Тетяна Василевич, класний керівник 11 класу школи 'Гіпаніс-ЕОС"

м. Миколаїв

"НОРМА" 23(964), 6 июня 2012.

Просмотров: 1256 | Комментарии: 1 | Теги: Тетяна Василевич, випускники 2012 року, Гіпаніс-ЕОС
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Частная школа "ГИПАНИС-ЭОС", г. Николаев. Все права защищены © 2018