...............


Уважаемые посетители! Приносим свои извинения за несанкционированную рекламу, размещённую на сайте.


Школа «Гипанис –ЭОС» вводит формы обучения: экстернат,
дистанционное обучение


Объявляется набор учащихся в первый класс
на 2017 - 2018 учебный год


Подробнее...


Объявляется набор учащихся в пятый класс
на 2017 - 2018 учебный год


Подробнее...


Объявляется набор учащихся в X-XI классы
на 2017- 2018 учебный год


Подробнее...


ВСЕ ФЛАГИ К НАМ
НОВОСТИ!
ОБНОВЛЕНИЕ НА СТРАНИЦЕ
"Наша видеогалерея"


Фильм "Школе "Гипанис - ЭОС" 20 лет"

ФОТОРЕПОРТАЖМы гордимся достижениями наших выпускников!

Выпускник школы «Гипанис» Стас Матвиенко привлек $5 миллионов от Greycroft и Andreessen Horowitz.

ДЕТАЛИ
СМИ о частной школе "Гипанис-ЭОС". Наши новости


Частная школа "Гипанис-ЭОС" » СМИ о нас. Наши новости

Свято культури та добра.
По-справжньому хороша школа — це школа, куди повертаються ті, хто її вже закінчив. Щоб побачитися з улюбленими учителями, відвідати цікаві заходи, чимось допомогти тим, хто молодший. Саме так відбувається в школі "Гіпаніс-ЕОС".

Один із заходів, який проходить з року в рік, і на який злітаються не лише випускники, але і їх батьки, — це День української писемності й мови, котрий проводить Тетяна Анатоліївна Василевич, учитель вищої категорії, відмінник освіти України, володар почесного знаку В.О.Сухомлинського.

Чого тут тільки не було: і гумористичний автопортрет, яскраво представлений Романом Таморянським, і запальний сучасний танок у виконанні Віталії Пудовкіної. А Настя Борклач і Катерина Висотчина заспівали українською й англійською мовами "Першу колискову"  Миколи Вінграновського.

Найзворушливішим моментом стала сценка, в якій наречена (Катерина Висотчина) в супроводі подруг (Наливко Наташа, Назарчук Анастасія) прощається зі своєю дівочою свободою і косами, що прикрашали її довгий час. Після чого наречений (Павлов Олексій) зняв із неї вінок і пов'язав хустку — символ заміжньої жінки.

Потім учні так яскраво зображували сценку з "Кайдашевой сім'ї", що глядачам мимоволі здалося, що і вони випадково зараз пару синців отримають.

Ведучі Наливко Наталія і Довжук Дарина обнесли гостей кошиком з українськими прислів'ями. Кожен, хто зміг пояснити сенс вислову, був нагороджений цукеркою. А потім гостей запросили до столу, який ломився від смачно приготованих традиційних українських страв. Перед початком дегустації кожен клас презентував свою страву, розповідав її історію.

Такі заходи завжди лишають слід у серцях дітей і дорослих. Увечері я впіймала себе на тому, що почала думати, використовуючи  українські слова, хоч, майже завжди, спілкувалася російською.

Попереду в школи "Гіпаніс-ЕОС" ще дуже багато незабутніх свят.
Побажаємо ж учителям успіхів, творчості й терпіння.

"Відкритий урок" №42-43 (378-379)
Просмотров: 682 | Комментарии: 1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Частная школа "ГИПАНИС-ЭОС", г. Николаев. Все права защищены © 2018