6 грудня Україна святкує День Збройних Сил. Миколаївський приватний ліцей «Гіпаніс-ЕОС» щиро дякує тим, хто боронить рідну землю від ворогів.
Шановні воїни, захисники та захисниці України! Вітаємо Вас з професійним святом Днем Збройних Сил України. Бажаємо здоров’я та успіхів на ниві служіння українському народу. Зі святом Вас!

В День Збройних сил України від усієї душі хочемо побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.
Наші ліцеїсти малювали та писали листи з привітаннями нашим незламним.

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 5 на 6 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Так і трапилось в ліцеї «Гіпаніс-ЕОС» м. Миколаїва.
Святий Миколай прийшов привітати діток та педагогічний колектив… Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!
Наші ліцеїсти розказували вірші, танцювали, малювали малюнки для ЗСУ.
Дуже сподіваємось, Миколай завітав до кожного українця і подарував тепло цього традиційного свята. А Збройним силам України — побільше корисних дарунків!!!
Віримо у ЗСУ! Віримо у перемогу!

Всіх із святами!

Схожі записи