Цікавим, вируючим та насиченим є життя учнів ліцею “Гіпаніс-ЕОС”. Вони мають можливість реалізовувати свої здібності, відчувати свою значимість. Гурткова робота – це сприятливий   простір творчого та особистісного вдосконалення учнів, поглибленого розвитку їх  здібностей, реалізації  можливостей та  прагнень, створення умов для творчого розвитку та самовираження учнів, організація змістовного дозвілля, впровадження інноваційних форм і методів навчання та виховання.

Метою гуртка “Образотворче мистецтво” є формування компетентностей особистості засобами студії образотворчого мистецтва. Заняття в гуртку мають важливе естетичне та виховне значення для дітей. При залученні їх до творчості розвиваються естетичні та особистісні смаки, ідеали, потреби. Гурток образотворчого мистецтва охоплює різні види  мистецтва: графіка, живопис, декоративно-прикладне мистецтво.

Заняття в гуртку “Дизайн” розвивають творчі здібності учнів, їх уяву, пам’ять, працелюбність, викликають бажання творити, фантазувати, мислити. Діти знайомляться з термінами, вчаться працювати за схемою, самостійно підбирати гармонійне поєднання кольорових сполучень і контрастів.

Обираючи гурток “Шахи” учні вивчають шахову теорію, розв’язують задачі, грають тренувальні і турнірні партії. Завдяки цій роботі учні розвивають критичний тип мислення, який допомагає їм у вивченні навчальних предметів.