В Миколаївському ліцеї “Гіпаніс-ЕОС ” працюють досвідчені педагоги, які вміють знаходити підхід до кожної дитини.

Всі вчителі проходять обов’язкове підвищення кваліфікації, беруть участь у тематичних вебінарах та творчих зустрічах для обміну досвідом із колегами як в Україні, так і за кордоном. Серед вчителів є учасники всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Ми переконані, що без сильного вчителя не буде успішного учня.

Тож у чому “сила” вчителів ліцею “Гіпаніс-ЕОС”?

1. Компетентність

Вчителі ліцею – компетентні професіонали: вони володіють педагогічними знаннями та застосовують їх у роботі, мають сучасні м’які навички, постійно підвищують кваліфікацію.

2.Самоефективність

Педагоги впевнені у своїй кваліфікації, компетентності, здібності досягати цілей, виконувати завдання. Ця риса впливає на продуктивність фахівця. Самоефективний вчитель, який стикається з новими викликами, проблемами, складними учнями, спокійно і впевнено працює над цим.

3.Чіткість викладання

Вчителі вміють спілкуватися чітко та вичерпно. Це здатність розробляти чіткі та зрозумілі для дітей інструкції та цілі навчання, з’єднувати нові та старі теми, надавати короткий підсумок уроку в кінці. Якщо вчитель зрозуміло пояснює, у дітей вища мотивація до навчання, виникає почуття успішності у досягненні результату.

4.Здатність максимізувати навчальний час

Вчителі ліцею – майстри урочного тайм-менеджменту. Це важливий компонент управління освітнім процесом та ефективного використання часу. Саме ця якість дозволила вчителям максимально уникнути великих освітніх розривів під час дистанційного навчання в період пандемії СOVID-19 і навіть після початку повномасштабної вторгнення країни-агресора в Україну.