Приватні навчальні заклади – садок «Гранд-Гіраніс» та ліцей «Гіпаніс-ЕОС» у співпраці зі співробітниками ДСНС відкрили Кабінет безпеки для дітей

У святковій атмосфері, з урочистим перерізанням стрічки, діти, вчителі, батьки, працівники ДСНС відкрили у приміщенні освітнього комплексу «Гіпаніс-Університет імені Пилипа Орлика» сучасний Кабінет безпеки.

Він призначений для навчання дітей правилам безпеки.

«Такі кабінети актуальні та на часі. У них діти зможуть вживу навчитися, як правильно та безпечно користуватися електроприборами, як надавати первинну допомогу у разі необхідності, розуміти, як виглядають вибухонебезпечні предмети та знати, що чипати їх не можна», – зазначила очільниця садочку “Гіпаніс” Тетяна Міщерякова. 

Робітники ДСНС провели цікаву, динамічну та інтерактивну  лекцію на тему безпеки для здоров’я дітей. Особливо діти були у захваті від роз’яснювального мультфільму за участю пса Патрона.

“На сьогодні ми новатори, ми перші, хто вирішили відкрити такий інформаційно-розяснювальний кабінет серед миколаївських закладів освіти. Аже ми хочемо, щоб знання з безпеки були на першому місці, як у дошкільнят, так і школярів”, – коментує журналістам директорка ліцею “Гіпаніс” Юлія Мельниченко.

Погоджуємося, війна вносить свої корективи, і відкриття такого кабінету актуальне.

Адміністрація Університету ім. Пилипа Орлика подарувала нововідкритому кабінету книгу – “Діти і Війна”, зміст якої також стане у нагоді під час занять.

Діти вітали дснсників віршами і танцами, за що отримали в подарунок кольорові тематичні наліпки та брошури.

Схожі записи